IBUM Zawiesina dla dzieci 130 g

  • Przeciwzapalna, przeciwbólowa, przeciwgorączkowa zawiesina zawierająca ibuprofen dla dzieci od 3 miesiąca. Smak: MALINOWY
  • IBUM Zawiesina dla dzieci 130 g
Producent: HASCO
Kod produktu: ID-7572
 MALINOWYBANANOWY
14,54 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

IBUM Zawiesina dla dzieci

Lek przeciwbólowy, przeciwzapalny oraz przeciwgorączkowy o malinowym smaku, w formie zawiesiny, przeznaczony dla dzieci od 3 miesiąca życia. Wskazany do zastosowania w przypadku leczenia   bólu o nasileniu słabym do umiarkowanego  jak np. bóle głowy, bóle gardła, mięśni, bóle w trakcie ząbkowania i bóle zębów,  bóle pooperacyjne, a także  bóle stawów,kości i mięśni.

Skład: Suspensio 100 mg/5 ml, Ibuprofenum 2 g, Vehiculum ad 100 ml.

Opakowanie: 130 g

 

Parametry techniczne:
Lek na receptę:
nie
Wiek:
po 3. miesiącu
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel