OCHRONA PODCZAS PANDEMII

( ilość produktów: 7 )

Zadbaj o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Ochrona podczas pandemii to podstawa, by ograniczyć do minimum możliwość zarażenia. W tej kategorii znajdziesz zarówno żele antybakteryjne do rąk z apteki, jak i wiele innych istotnych elementów wyposażenia. Sprawdź, co przygotowaliśmy z myślą o Tobie i Twoich bliskich!

Rozporządzenia obligują jedynie do tego, by wykorzystywać w przestrzeni publicznej przyłbice lub maseczki. To jednak nie wszystko, co uchroni Cię przed wirusem. Wybierając żele do dezynfekcji rąk z apteki Aptekadziecka.pl, zapewniasz sobie i swoim bliskim maksimum ochrony. Korzystaj z nich po każdym kontakcie z przedmiotami, do których dostęp miały osoby obce lub potencjalnie zakażone.

Zastanawiasz się nad tym, który produkt wybrać, by spełnił on Twoje oczekiwania? Szczegółowe informacje dot. asortymentu znajdziesz w opisach pod konkretnymi komponentami. Gdyby mimo wszystko pojawiały się pytania lub wątpliwości, jesteśmy do dyspozycji. Pomożemy z realizacją zamówienia na każdym etapie.

    pixel