Minerały i witaminy dla dzieci

( ilość produktów: 44 )

Dostosowane do potrzeb najmłodszych witaminy i minerały przede wszystkim są niezbędne do prawidłowego rozwoju. Są uzupełnieniem zbilansowanej diety i dostarczają kompleksowych składników, jakich dziecko codziennie potrzebuje. W ofercie aptekadziecka.pl znaleźć można preparaty w różnych postaciach - tabletek musujących, tabletek do ssania, żelków, lizaków, kropli, syropów i saszetek z proszkiem do rozpuszczenia. Zawierają dostosowane do konkretnego wieku ilości poszczególnych witamin i minerałów. Takie produkty dbają o zdrowie dziecka, a także świetnie smakują i są ulubionymi smakołykami najmłodszych. Przede wszystkim w preparatach takich jak nutridrink znaleźć można witaminę C, witaminę A i E, witaminę D, witaminy z grupy B, selen, biotynę, rutynę, żelazo, wapń oraz cynk. Są one szczególnie potrzebne w okresie intensywnego rozwoju, a także wspomagają organizm w czasie, gdy jest on narażony na różnego rodzaju infekcje.

Witaminy dla dzieci i minerały

Witaminy i minerały dla dzieci świetnie uzupełniają codzienną dietę, a także pozwalają uniknąć groźnych niedoborów. Sprawdź, co warto podać dziecku, by zadbać o jego zdrowie. Szczególnie lubianymi przez klientów są witaminy i suplementy Singularis, na których na pewno się nie zawiedziesz.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi produktami takimi jak resource płyn, solgar witaminy wspomagające, solgar na włosyfresubin oraz femibion natal.

pixel