Musy owocowe dla dzieci

( ilość produktów: 128 )

Musy owocowe dla dzieci to doskonała alternatywa dla słodyczy i wartościowa przekąska, która smakuje również starszym dzieciom.

Musy owocowe dla dzieci powstają wyłącznie z owoców pochodzących z najlepszych, bo kontrolowanych sadów. Musy owocowe są też niezwykle praktyczny – bardzo dobrze sprawdzają się podczas spaceru lub wycieczki.

Musy owocowe dla dzieci wzbogacone są w witaminę C, która ułatwia wchłanianie żelaza zawartego w posiłkach, nie zawierają dodatku cukru. Musy owocowe dla dzieci dostępne są w praktycznych kubeczkach lub tubkach. Musy w kubeczkach przeznaczone są dla niemowląt (już po 4 miesiącu życia), a w tubkach dla dzieci po 12 miesiącu życia. Mus jest gotowy do spożycia po zdjęciu wieczka z kubeczka, czy otwarciu tubki.

Musy w tubkach są w kolorowym i wesołym opakowaniu zaprojektowanym specjalnie dla dzieci, każda tubka odpowiada jednej porcji owoców.

Musy owocowe dla dzieci to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla niemowląt i małych dzieci, dlatego zgodnie z przepisami prawa nie zawierają substancji konserwujących i barwników.

pixel