Wyposażenie apteczki pierwszej pomocy

( ilość produktów: 34 )

Sprawdź podstawowe wyposażenie apteczki pierwszej pomocy i skompletuj niezbędny zestaw już dziś. Posiadamy wiele produktów, które mogą okazać się niezbędne w nagłych sytuacjach. Zobacz, których Ci brakuje i uzupełnij braki już teraz.

Co powinna zawierać apteczka do domu? Oczywiście muszą znaleźć się w niej wszystkie istotne elementy na wypadek otarć, skaleczeń i inny poważniejszych przypadków. Są to m.in.: bandaże, opaski uciskowe, nożyczki, preparat do dezynfekcji rany, zestaw po ukąszeniu kleszcza, czy różnego rodzaju maści na stłuczenia. Wszystko w dużej mierze zależy od ilości domowników i potrzeb. Przydatne w wielu przypadkach są również leki na astmę lub alergię. Posiadamy je w tej kategorii.

Do Twojej dyspozycji oddajemy najlepsze preparaty i akcesoria od renomowanych producentów. Na tej liście znajdziesz m.in. 3MHartmann Paul i CHDE Polska. Są to bezpieczne, certyfikowane i niezawodne propozycje. Gwarantujemy więc maksymalną satysfakcję z wyboru. Dzięki temu wyposażenie apteczki pierwszej pomocy będzie przygotowane na każdą okazję.

pixel