Chusteczki pielęgnacyjne dla dzieci

( ilość produktów: 9 )

Chusteczki pielęgnacyjne dla dzieci to nawilżane chusteczki pozwalające w łatwy i szybki sposób umyć dziecko w dowolnym czasie

i miejscu. Chusteczki pielęgnacyjne dla dzieci głównie stosowane są do oczyszczania pupy podczas zmiany pieluszki u niemowląt od urodzenia i dzieci, ale także do utrzymania higieny rąk i buzi dziecka. Świetnie sprawdzają się również na spacerach czy w podróży. Chusteczki pielęgnacyjne dla dzieci różnią się od siebie ilością w opakowaniu, stopniem nawilżenia, wielkością oraz właściwościowymi. Dostępne są chusteczki nawilżane bezzapachowe, zapachowe, przeznaczone do skóry wrażliwej, nasączono balsamem, delikatnym kremem pielęgnacyjnym z pantenolem czy takie, które można spłukiwać w ubikacji. Chusteczki pielęgnacyjne dla dzieci testowane są dermatologicznie. Chusteczki nawilżane są łagodne i mięciutkie, łagodzą podrażnienia skóry i oczyszczają ją.

Chusteczki nawilżane dostępne są w wygodnym opakowaniu lub w pudełku, z którego łatwo wyciąga się jedną chusteczkę po drugiej.

    pixel