Zabawa i edukacja

( ilość produktów: 3 )

Zabawki edukacyjne dla dzieci mają za zadanie dostarczać im zróżnicowanych bodźców, dzięki którym lepiej poznają otaczający je świat. Polecamy zabawki żelowe, pluszowe i zabawki kąpielowe, które skutecznie przyciągają uwagę małych dzieci.

 

Czytaj więcej

Zabawki edukacyjne dla maluszków

W naszej ofercie znajdują się żelowe i silikonowe gryzaki o zabawnych kształtach i o intensywnej przyciągającej wzrok maluchów kolorystyce. Gryzaki w formie zwierzątek przynoszą ulgę podczas bolesnego ząbkowania. Ponadto pomagają zapamiętać pierwsze proste kształty. W aptekadziecka.pl oferujemy bezpieczne zabawki od sprawdzonych producentów dziecięcych akcesoriów. W naszej ofercie znajdują się między innymi produkty takich marek jak CANPOL czy BABYONO. Polecamy także miękkie pluszaczki o kształcie lemura. Jego kontrastowe kolory i efekty dźwiękowe, jakie wydaje zabawka, wzbudzają zainteresowanie maluszków. Dzieci bardzo szybko przywiązują się do tej przytulanki, która staje się ich ulubioną zabawką.

Zabawki kąpielowe dla najmłodszych

Choć dzieci zwykle chętnie korzystają z kąpieli, część z nich potrzebuje dodatkowej zachęty. W tej sytuacji sprawdzą się zabawki do kąpieli. Dla dzieci powyżej pierwszego roku życia polecamy zestaw marki CANPOL „Wesoły Ogród”. Intensywna kolorystyka zabawnych zwierzątek zachęca dzieci do zabawy w wodzie. Ponadto wpływają na rozwój ich motoryki i koordynacji wzrokowo-słuchowej. Kąpielowe zabawki edukacyjne pozwalają dzieciom cieszyć się beztroską zabawą. Polecamy ten zestaw wszystkim maluchom. Zabawki sprawią, że maleństwo nie będzie mogło doczekać się codziennej kąpieli.

 

    pixel