Femibion Natal

( ilość produktów: 3 )

Właściwe odżywianie się w ciąży to kwestia ogromnej wagi i odpowiedzialności. Jeżeli spodziewasz się dziecka, z pewnością starasz się trzymać odpowiednią dietę i dostarczać swojemu organizmowi właściwych substancji odżywczych. Jednakże, lekarze i badacze medycyny wiedzą, że w niektórych sytuacjach nie jesteśmy w stanie przyjąć odpowiedniej ilości pewnych składników, które są konieczne dla prawidłowego rozwoju nienarodzonego jeszcze dziecka. Femibion Natal to suplement diety, który pomoże Ci wyrównać braki takich ważnych składników jak kwas foliowy.

Femibion Natal dla mam

Kwas foliowy znajdujący się w preparacie Femibion Natal to witamina z grupy B, która jest niezbędna dla prawidłowego rozrostu tkanek oraz efektywnego procesu mielinizacji włókien nerwowych płodu. Dzięki jego przyjmowaniu w ciąży, minimalizujesz ryzyko powstania poważnych wad rozwojowych u dziecka takich jak wrodzone wady układy nerwowego. Poza tym, Femibion Natal zawiera w swoim składzie metabolit kwasu foliowego – L-metylofolian wapnia oraz witaminy C, D3 i E. W sklepie Apteka Dziecka zamówisz Femibion Natal 1 – polecany we wczesnej ciąży oraz przy staraniach o dziecko, oraz Femibion Natal 2 – dla kobiet w zaawansowanej ciąży.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi produktami takimi jak resource płynnutridrink, fresubin, Solgar witaminy wspomagające, Solgar na włosy oraz witaminy marki Singularis.

      pixel