Antykoncepcja dla mężczyzn

( ilość produktów: 3 )

Aptekadziecka.pl to miejsce, w którym można kupić środki antykoncepcyjne. W szerokim asortymencie znajdują się m.in. prezerwatywy renomowanych marek, dostępne w opakowaniach o różnej pojemności (np. 3, 10 sztuk).

 

Czytaj więcej

Mechaniczne środki antykoncepcyjne dla mężczyzn

Prezerwatywy, znane także jako kondomy, zaliczają się do mechanicznych metod zapobiegania ciąży. Ich podstawowe zadanie polega na wytworzeniu fizycznej bariery, która nie pozwala plemnikom dotrzeć do komórki jajowej. Tego rodzaju antykoncepcja u mężczyzn należy do najpopularniejszych, najłatwiej dostępnych, a jednocześnie najtańszych środków.

Dostępne w katalogu produkty różnią się między sobą, co umożliwia kupującym wybór tych, które najbardziej odpowiadają ich potrzebom. To antykoncepcja dla mężczyzn z dodatkowymi udogodnieniami takimi jak środek nawilżający. Może też być wykonana ze specjalnego cieniutkiego materiału albo pokryta żelem stymulującym, wypustkami czy prążkami. Prezerwatywy mogą jednocześnie rozgrzewać, chłodzić oraz wywoływać uczucie mrowienia.

Sprawdzona męska antykoncepcja

W ofercie internetowej apteki znajduje się nie tylko antykoncepcja męska, ale i preparaty ułatwiające współżycie. Sprawdzają się szczególnie w przypadku kobiet mających problemy z nadmierną suchością pochwy. Żel zmniejsza uczucie dyskomfortu, nawilża, prócz tego może oddziaływać na ruchliwość plemników. Nie należy jednak traktować go jako produktu antykoncepcyjnego, gdyż nie zawiera środka plemnikobójczego.

Artykuły dostępne w katalogu można wykorzystywać jako żele intymne oraz żele do masażu. Powinna im towarzyszyć klasyczna antykoncepcja dla mężczyzn, ponieważ stosowane samodzielnie nie wykazują takiego działania.

Katalog zamykają suplementy diety, które mogą stanowić wsparcie dla mężczyzn z problemami z erekcją. Polecane preparaty zawierają szereg witamin, minerałów oraz wyciągi roślinne. Korzystają z nich mężczyźni narażeni na stres, borykający się z nadmiernym przemęczeniem, jak również panowie o niskiej aktywności ruchowej. Grupa docelowa to mężczyźni, którzy ukończyli 40. rok życia.

 

      pixel