Oliwki dla dzieci

( ilość produktów: 7 )

Oliwki dla dzieci to delikatne kosmetyki przeznaczone specjalnie dla dzieci. Większość ma właściwości hypoalergiczne i została przebadana dermatologicznie. 

Oliwki dla dzieci mogą być stosowane już od pierwszych dni życia. Zawierają odpowienio dobrane dla skóry dziecka, kojące składniki. 

Oliwki dla dzieci polecana są do codziennej pielęgnacji. Bardzo dobrze nawilżają i natłuszcza ciało dziecka, chroniąc jego skórę przed utratą wody. Dodatkowo łagodzą podrażnienia i stany zapalne.

Oliwki przeznaczone są do pielęgnacji ciała i do kąpieli, nadają się również do codziennego masażu oraz przy zmianach pieluszki. Mają przyjemny zapach i są wydajna. 

 

Warto pamiętać, że odpowiedni dobór kosmetyków dla dziecka powinien być dostosowany do wieku dziecka, należy też zwracać uwagę na ich skład oraz rekomendacje odpowiednich instytucji, jak np. Instytut Matki i Dziecka.

 

Istotny jest również umiar w stosowaniu kosmetyków (cienka warstwa kremu czy kilka kropel danego produktu w zupełności wystarczy, nadmiar kosmetyków nie służy dziecku.

    pixel