Jogurciki dla dzieci

( ilość produktów: 5 )

Jogurciki dla dzieci to deserki mleczne opracowane specjalnie z myślą o najmłodszych, są małe, łagodne o kremowej konsystencji.

Zawierają specjalnie dobrane składniki mineralne, aby wspierać mocne kości i wzrost dzieci po 6 miesiącu życia. Jogurciki dla dzieci są bogate w wapń i magnez odpowiedzialne za budowę kości oraz cynk wspierający prawidłowy wzrost u dzieci i niemowląt. Dzienne dostarczanie wapnia w posiłkach i napojach organizmowi dziecka w odpowiednich porcjach jest bardzo istotne gdyż mimo iż  99% wapnia znajduje się w kościach to organizm sam go nie produkuje. Jogurciki dla dzieci zawierają nawet 25% zalecanej dzieciom dziennej porcji wapnia, cynku czy magnezu. Deserek mleczny w postaci jogurtu jest idealny jako drugie śniadanie, podwieczorek lub przekąska dla urozmaicenia diety dziecka.

Jogurciki mogą być bezpiecznie przechowywane poza lodówką, dzięki specjalnemu procesowi produkcji (proces pasteryzacji). Powoduje to również, że zawsze mają idealną temperaturę do podania dziecku oraz są wygodne na spacerach i w podróży.

      pixel