Zapobieganie i usuwanie rozstępów

( ilość produktów: 9 )

Kosmetyki, które gwarantują zapobieganie i usuwanie rozstępów, są polecane dla kobiet w ciąży, młodych mam oraz osób, które borykają się z charakterystycznymi zmianami skórnymi. Przede wszystkim preparaty sprawiają, że zmniejsza się ich widoczność, a także skutecznie zapobiegają powstawaniu nowych prążków. Dostępne produkty Bio-Oil, jakie oferujemy na aptekadziecka.pl, wyróżniają się bogatym składem oraz lekkimi formułami. Dzięki temu świetnie wzmacniają skórę i poprawiają jakość włókien kolagenowych. Tak jak kosmetyki marek Mama’s czy Oillan Mama są dedykowane kobietom w ciąży, kiedy ciało jest szczególnie narażone na powstawanie nieestetycznych prążków. Oczywiście panowie również sięgają po te specjalistyczne produkty, gdyż wielu z nich również ma problemy z rozstępami. Preparaty, które dbają o zapobieganie i usuwanie rozstępów, marek No-Scar czy Pharmaceris tak jak inne specjalistyczne serie nie ograniczają się bowiem do wieku, płci czy potrzeb, stanowiąc kompleksową odpowiedź na potrzeby wymagającej skóry. Zobacz, których z nich będzie odpowieni dla Ciebie.

 

Czytaj więcej

Jak zapobiec rozstępom z produktami ze sklepu aptekadziecka.pl?

Lepiej zapobiegać niż leczyć – w walce z rozstępami słowa te mają kluczowe znaczenie. Otóż zapobieganie rozstępom w ciąży należy zacząć już w pierwszych jej miesiącach, dbając przy tym o regularność w pielęgnacji oraz dobór właściwych produktów. Kosmetyki dostępne w naszym sklepie nawilżają, wzmacniają i uelastyczniają skórę. W ten sposób staje się ona odporniejsza na szybkie rozciąganie. Niektóre z balsamów czy olejków łagodzą też charakterystyczne swędzenie towarzyszące temu procesowi. Oferujemy lekkie formuły zawierające bezpieczne składniki aktywne. Szybko wchłaniają się w skórę bez poczucia lepkości, co sprzyja częstemu stosowaniu niezbędnemu do uzyskania zadowalających rezultatów. Zapewniamy, że zapobieganie rozstępom nie musi być uciążliwe.

Bezpieczne usuwanie rozstępów we własnym domu

Oczywiście nie zawsze jesteśmy w stanie w 100% uniknąć powstania zmian na skórze. Tym bardziej że rozstępy nie powstają wyłącznie w ciąży. Otóż mogą pojawić się przy nagłej zmianie wagi czy w okresie dojrzewania. W takim wypadku pozostaje likwidacja rozstępów z użyciem skutecznych produktów. Najlepiej spisują się takie z zawartością naturalnych olejków, pochodnych witaminy A (retinolu), masłem shea oraz kwasami omega 6 i 9. Domowe usuwanie rozstępów olejkami, kremami czy balsamami z naszego sklepu warto połączyć z masażami lub szczotkowaniem ciała. 

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami w sklepie aptekadziecka.pl. Zapewniamy Państwu wsparcie w trosce o skórę!

 

    pixel