Środki na potencję

( ilość produktów: 4 )

Mężczyźni borykający się z zaburzeniami erekcji mogą skorzystać z oferty naszej internetowej apteki i wybrać jeden z polecanych suplementów. Dostępne w asortymencie produkty zawierają liczne ekstrakty roślinne. Mogą wykazywać dużą przydatność jako preparaty wspomagające utrzymanie sprawności seksualnej. Mogą też stymulować prawidłowe funkcjonowanie prostaty.

 

Czytaj więcej

Sprawdzone preparaty na potencję

Posiadamy różnego rodzaju środki na potencję. Cechuje je skład bogaty w witaminy, minerały oraz wyciągi z ziół. Między innymi, w recepturze może znajdować się cynk, selen, witamina B6 oraz L-arginina. Ponadto do składu wchodzą ekstrakty z korzenia żeń-szenia oraz owoców palmy sabalowej, uznawanej przez niektóre kultury za afrodyzjak. Prócz tego przyjmuje się, że ostatni element łagodzi objawy przerostu prostaty oraz może odgrywać rolę leku na potencję. Nie bez znaczenia pozostaje obecność Tribulus terrestris, czyli buzdyganka naziemnego. Podejrzewa się go o działanie pobudzające (afrodyzjak), regulowanie poziomu cholesterolu oraz ciśnienia krwi, jak również redukowanie zmęczenia.

Proponowany suplement diety zawiera składniki, które mogą utrzymywać optymalny poziom testosteronu we krwi. Wspomniany testosteron ma pozytywny wpływ na prostatę. Preparaty na potencję mogą służyć pomocą w utrzymaniu płodności oraz funkcji rozrodczych u mężczyzn. Przykładowo, witamina B6 może oddziaływać na aktywność hormonalną, z kolei selen – usprawniać spermatogenezę.

Środki na potencję – suplementy diety

Do asortymentu apteki należą ziołowe środki na potencję polecane mężczyznom z problemami sfery seksualnej. Preparaty mogą poprawiać libido, a także zmniejszać dolegliwości wywołujące zaburzenia erekcji. Zawarte w nich składniki mogą stymulować procesy tworzenia oraz dojrzewania plemników.

Oferowane produkty są dostępne w aptece bez recepty. To suplementy diety o bogatej recepturze, które nie mogą jednak zastąpić środków farmaceutycznych. Jeśli dany mężczyzna zaobserwuje u siebie niepokojące objawy, które nie ustępują przez dłuższy czas, nie powinien zwlekać z rejestracją wizyty u specjalisty. Po przebadaniu pacjenta lekarz może dobrać mu preparaty na potencję na receptę.

 

    pixel