Smoczki początkowe

( ilość produktów: 9 )

Smoczki uspokajające początkowe przeznaczone są dla niemowląt w wieku od 0-6 miesięcy. Smoczki początkowe mają za zadanie wsparcie odruchu ssania u niemowląt. Smoczki uspokajające początkowe zaprojektowane są z myślą o naturalnym rozwoju podniebienia, zębów i dziąseł dziecka, tworzone są we współpracy ze stomatologami. Wykonane są z silikonu bądź lateksu. Smoczki różnią się ze względu na kształt gumki i mogą być: anatomiczne, okrągłe, symetryczne oraz super cienkie.

Wśród smoczków wyróżnić można również smoczki bez uchwytu, z uchwytem, świecące w ciemności czy ze specjalną wentylowaną tarczką z dużymi otworami zapobiegającą podrażnieniu podczas intensywnego ślinienia się niemowlaka.

Po ukończeniu przez dziecko 6 miesięcy należy dobrać smoczek następny odpowiedni dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Nie zaleca się stosowania smoczków po ukończeniu przez dziecko drugiego roku życia.

Smoczki sprzedawane są pojedynczo lub podwójnie z opakowaniem ochronnym lub bez. Smoczki uspokajające dostępne są w ciekawych i oryginalnych wzorach, a także z postaciami z bajek.

    pixel