Higiena uszu

( ilość produktów: 8 )

Higiena uszu to bardzo ważny aspekt. Aby ją utrzymać, warto zaopatrzyć się w bezpieczne preparaty, które usuną woskowinę w łagodny, ale skuteczny sposób. Z kolei w razie infekcji czy stanów zapalnych stosuje się środki do higieny uszu o działaniu łagodzącym i przeciwzapalnym. W naszym sklepie znalazły się spraye oraz krople sprzyjające trosce o zdrowie uszu. 

 

Czytaj więcej

Prawidłowa higiena uszu w sklepie aptekadziecka.pl

Trzeba pamiętać, że czyszczenie uszu z wykorzystaniem patyczków jest nieskuteczne, a przy tym grozi uszkodzeniem przewodu słuchowego. Wobec tego, jak dbać o higienę uszu? W tym wypadku zdecydowanie wyższą skuteczność wykazują wspomniane spraye bądź krople do uszu. Zazwyczaj zawierają one starannie skomponowaną kombinację olejków, które rozpuszczają zalegającą woskowinę. 

Oferujemy również krople z glicerolem łagodzącym podrażnienia czy nanokoloidami miedzi i srebra stosowanymi w zapaleniach. Część z dostępnych w serwisie preparatów można stosować u dzieci. Przed użyciem zawsze należy dokładnie zapoznać się z ulotką produktu. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

 

    pixel