Środki na prostatę

( ilość produktów: 10 )

Oferujemy ziołowe środki oraz wielowitaminowe preparaty dla mężczyzn z dolegliwościami prostaty. Proponowane artykuły wyróżnia naturalny skład. Mogą do niego wchodzić wyciągi roślinne (np. ekstrakt z ziela wierzbownicy drobnokwiatowej lub owoców palmy sabalowej), zielona herbata, pokrzywa, a także żurawina wielkoowocowa czy korzeń pietruszki. Zamawiający może wybrać optymalną postać suplementu, począwszy od pastylek, a skończywszy na kapsułkach.

 

Czytaj więcej

Jakie środki na prostatę przyjmować?

Wielu mężczyzn nie ma pewności, jakie środki na prostatę, aby uchronić się przed schorzeniami takimi jak łagodny przerost gruczołu. Do najczęściej przyjmowanych środków na problemy gruczołu krokowego zaliczają się tabletki oraz kapsułki. Można też spotkać się z czopkami oraz preparatami w płynie.

Duża część oferty to suplementy o recepturze opartej na ziołowych wyciągach, olejach oraz witaminach czy minerałach. Między innymi, posiadamy środki na prostatę z ekstraktami z korzenia żeń-szenia, owoców palmy sabalowej oraz oleju z pestek dyni. Polecane przez nas preparaty zawierają witaminę B6, selen oraz cynk, mogące mieć pozytywny wpływ na pracę gruczołu krokowego. Selen może stymulować przebieg spermatogenezy, z kolei cynk – oddziaływać na płodność oraz męskie funkcje rozrodcze. Nie można przy tym pominąć właściwości witaminy B6. Przyjmuje się, że aktywnie wpływa na układ hormonalny.

Najlepsze środki na prostatę

Stosowanie suplementów diety może bezpośrednio przełożyć się na poprawę stanu oraz funkcjonowania gruczołu krokowego. Wśród środków na prostatę znajdują się artykuły, które mogą wspomagać utrzymywanie równowagi kwasowo-zasadowej, prawidłowego poziomu testosteronu czy metabolizmu węglowodanów.

Oferujemy preparaty bogate w witaminy (m.in. witaminę C) oraz rutynę. Nie tylko pozytywnie oddziałują na prostatę – prócz tego mogą mieć korzystny wpływ na pracę układu immunologicznego. Wzmocnienie naturalnej odporności ludzkiego organizmu to jedna z największych zalet wielowitaminowych oraz ziołowych produktów.

Sprawdzone środki na prostatę

Dostępne w katalogu produkty mogą sprawdzać się w ramach profilaktyki. Dysponujemy również wariantami, które mogą zmniejszać uciążliwe objawy. Zaliczają się do nich m.in. trudności z oddawaniem moczu, ciągły nacisk na pęcherz oraz uczucie, że nie został opróżniony do końca. Nie należy lekceważyć przypadłości, gdyż zaniedbanie może wywołać w konsekwencji przerost gruczołu.

W przypadku zauważenia u siebie uporczywych symptomów, które nie przechodzą mimo przyjmowania suplementów, należy udać się do lekarza. Przerośnięty gruczoł krokowy może powodować poważne problemy zdrowotne, a przede wszystkim ustawiczny dyskomfort. Poza pogorszeniem stanu zdrowia schorzenie oddziałuje na samopoczucie. U dotkniętych chorobą mężczyzn pojawia się stres, niepokój, a nierzadko strach. Dlatego nie warto zwlekać z wizytą u specjalisty. Urolog przeprowadzi wywiad lekarski oraz przeanalizuje wyniki badań. W kolejnym kroku wypisze receptę na najlepsze środki na prostatę, jakie uzna za stosowne. Dzięki temu pacjent będzie mógł rozpocząć terapię i pozbyć się dolegliwości.

 

    pixel