O firmie

 

Nie ma nic ważniejszego dla rodzica, niż dziecko. Wokół niego toczy się życie dwóch dorosłych osób, które chcą zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju malucha. Istotnym elementem opieki nad pociechą jest zadbanie o jego zdrowie. Tym właśnie obszarem postanowiła zająć się nasza rodzinna firma 20 lat temu!


Na początku był portal Allegro.pl, to tam przeprowadziliśmy pierwszą transakcję. Rozwijaliśmy się coraz bardziej biorąc pod uwagę nie tylko uatrakcyjnianie asortymentu, ale także jakość obsługi. Dzięki rodzinnemu zaangażowaniu kilka tysięcy produktów rocznie trafiało do domostw w całej Polsce.
Po pewnym czasie postanowiliśmy założyć wyspecjalizowaną aptekę internetową - aptekadziecka.pl, którą aktualnie prężnie rozwijamy. To tutaj mogą Państwo znaleźć akcesoria do karmienia dla dziecka i Jego pielęgnacji, smaczną żywność czy płyny do kąpieli i specjalne mydełka. Nasz asortyment już jest bardzo szeroki, ale nadal staramy się go zwiększać, biorąc pod uwagę Państwa potrzeby. Zdajemy sobie sprawę, że klientem jest tak naprawdę największy Skarb, dlatego przywiązujemy dużą dbałość do selekcji odpowiednich produktów i ich jak najlepszej jakości.

 

Nie zapominamy jednak, że również Państwo, jako rodzice, są niezwykle ważni. Oferujemy więc dodatkowo leki, kosmetyki i akcesoria dla dorosłych osób. W naszym asortymencie można znaleźć m.in. leki na przeziębienie, suplementy zwiększające odporność czy sprzęt medyczny. Nasza firma stara się zadbać o niemowlaka, kilkuletnie dziecko chodzące do szkoły i w końcu o dorosłego mężczyznę lub kobietę. Dbamy o ludzi zdrowych, którzy potrzebują produktów do zwykłej, codziennej pielęgnacji, ale także o cukrzyków i alergików, którzy wymagają specjalnych specyfików. Od początku naszej dwudziestoletniej historii staramy się być gwarancją najlepszych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach, a każde Państwa zlecenie jest dla nas priorytetem.

 

Zapraszamy do zakupów.

pixel