Polityka Prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI APTEKADZIECKA.PL:

 

W skrócie: cenimy własną prywatność, dlatego lepiej rozumiemy potrzeby naszych klientów i świadomie dbamy o dane naszych klientów.

 

  1. Zebrane dane przy rejestracji są używane tylko na potrzeby realizacji zamówienia i (za dodatkową zgodą) w celu przesyłania newslettera.
  2. Aptekadziecka.pl nie przekazuje danych osobowych firmom trzecim, za wyjątkiem firmy kurierskiej wybranej do realizacji zamówienia. Firmie kurierskiej przekazywany jest pełny adres, numer telefonu i adres e-mail klienta.
  3. Apteka nie odsprzedaje danych osobowych wliczając to adresy e-mail klientów.
  4. Personel aptekadziecka.pl kontaktuje się z klientami poprzez pocztę e-mail, sms. W sytuacjach pilnych dzwonimy do swoich klientów.
  5. Dane osobowe przechowywane są tylko na serwerze firmy IAI S.A., wszelkie połączenia wykonywane są poprzez szyfrowane połączenia. Komputery używane do obsługi zamówień są wyposażone w aktualizowane programy antywirusowe i firewalle.
  6. Wszelkie wydruki tworzone wewnątrz apteki, w celu obsługi zamówień, są utylizowane za pomocą niszczarki.
  7. Dane osobowe można zmienić po zalogowaniu się na swoje konto.
  8. O ile wyrazili Państwo na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa e-mail będzie wykorzystywany w celach marketingowych sklepu aptekadziecka.pl. W każdym e-mailu z newsletterem znajduje się link umożliwiający łatwe wpisanie się z newslettera. 
pixel