Blog

Zmiany w regulaminie

Szanowni Klienci informujemy o zmianach w regulaminie w naszej aptece. Zmiany w regulaminie wchodzą w życie po uływie 14 dni.


Przeczytaj więcej

Zmiany w skadzie mlek Bebiko 3, 3R, 4, 4R

Informujemy o nowej recepturze mleka Bebiko Junior 3, Bebiko Junior 3R, Bebiko Junior 4 i Bebiko Junior 4R.


BEBILON W SASZETKACH

BEBILON W SASZETKACH

Mleko modyfikowane Bebilon dostępne jest w wygodnych saszetkach 27,2g. 

1 saszetka służy do przygotowania 1 porcji mleka. To idealne rozwiązanie na spacer, w podróży czy podczas wizyty u znajomych. Saszetki to wygoda, łatwość zachowania higieny i bezpieczeństwa w przygotowaniu mleka poza domem.


Przeczytaj więcej

MUSTELA

MUSTELA

Na prośbę naszych klientów oferta Apteki Dziecka wzbogaciła się o naturalne kosmetyki i produkty pielęgnacyjne dla niemowląt i kobiet w ciąży marki MUSTELA. 

ZAPRASZAMY!


Przeczytaj więcej

IWOSTIN

IWOSTIN

IWOSTIN to kolejna linia dermokosmetyków dostępna w Aptece Dziecka. Preparaty te są przeznaczone dla skóry wrażliwej, alergicznej oraz wymagającej, m.in. naczynkowej, ze zmianami trądzikowymi czy przebarwieniami. Zapewniają kompleksową pielęgnację skóry twarzy i ciała. Zapraszamy do zapoznania się z seriami: SENSITIA, CAPILLIN, LUCIDIN, SOLECRIN


Przeczytaj więcej

PALMER'S

PALMER'S

W ofercie Apteki Dziecka pojawiły się produkty firmy Palmer's. Czyli szeroka gama dermokosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji i nawilżania skóry, a także produkty, które wspomagają proces leczenia takich problemów jak rozstępy skóry, blizny, podrażnienia, zaczerwienienia, suchość skóry oraz pieluszkowe zapalenie skóry niemowląt i pielęgnacja ich wrażliwej skóry.

ZAPRASZAMY!


Przeczytaj więcej

BOBOVITA

BOBOVITA

Kategroia "Żywność dla dzieci" została poszerzona o produkty firmy Bobovita. Teraz w Aptece Dziecka można kupić zupki, obiadki, deserki, musy, soki i nektary a także jogurciki oraz herbatki dla najmłodszych.

ZAPRASZAMY!


Przeczytaj więcej
pixel