Cannabi Gold Poznaj naturalną moc konopi

2017-11-09
Cannabi Gold Poznaj naturalną moc konopiOlejki CannabiGold to suplementy diety o Najwyższej jakości. Posiadają wysoką zawartość kannabinoidów, są wytwarzane w Polsce na bazie ekstraktów konopi przemysłowych. Zastosowane ekstrakty z konopi w tych produktach, są pozyskiwane przy użyciu ekstrakcji CO2, pochodzą od jednego prywatnego zakładu produkcyjnego, dedykowanego w całości ekstrakcji dwutlenkiem węgla w stanie nadkrytycznym (SFE) z roślin gatunku cannabis. Zawarto w produktach CannabisGold poprzez wykorzystanie najnowocześniejszych metod ekstrakcji, całe bogactwo występujące w konopiach czyli pełne spektrum naturalnie występujących kanabinoidów, terpenoidów i flawonoidów. 
Suplementy diety CannabiGold są całkowicie legalne. Powstają z produkcji konopi włóknistych które w rozumieniu ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, tj. zawierają nie więcej niż 0,2% THC.  W wżadnym preparacie oferowanych produktów CannnabisGold stężenie THC nie przekracza 0,2%, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo i zgodność z przepisami krajowymi i unijnymi. Produkty te nie mają działań psychoaktywnych. Są produkowane z certyfikowanych odmian konopi włóknistych, które są dopuszczone do obrotów na ternie UE. Pozostają również pod stałym monitoringiem pod kontem zawartości substancji psychoaktywnych.

Olejki CannabiGold występują w płynnej postaci w różnych stężeniach. Dostępne stężenia to 5%, 10%, 15%, 30% naturalnych kannabinoidów. Płynna konsystencja jest zasługą wielomiesięcznych prac na optymalizacją składu preparatów. Technika ekstrakcji z CO2 skutkuje wysoką zawartością włosków roślinnych w ekstrakcie, nadając mu konsystencje pasty.Człowiek jednakże nie może ich strawić, co może wpływać na kumulowanie się w przewodzie pokarmowym i może skutkować potencjalnymi zaburzeniami zdrowotnymi. Naukowcy z HemPolska wzięli to pod uwagę i opracowali autorską metodę wykorzystywania ekstrakcji CO2 umożliwiając wykorzystanie wszystkich drogocennych składników konopi, likwidując bezwartościowe substancje o możliwym niekorzystnym działaniu na organizm ludzki min. wspomniane włoski.

Olejki można spożywać doustnie, oczywiście stosując się do wskazanej dawki przez producenta do danego stężenia. Rekomendowanym sposobem przyjmowania produktu jest podanie podjęzykowe (potrzymać pod językiem do momentu wchłonięcia). Taki podanie olejku zwiększa jego efektywność i szybkość wchłaniania kannabinoidów. Częstą praktyką jest też dostosowanie dawki do masy ciała. Nie istnieją również przeciwwskazania, by stosować produkt zewnętrznie na zmiany skórne. Dodatkowo kannabidiol jest naturalnym antyoksydantem. 

Produkty CannabiGold nie stanowią produktów leczniczych. Decyzja o przyjmowaniu preparatów CannabiGold powinna być podjęta przez specjalistę. Naturalne kannabinoidy są przedmiotem aktywnego zainteresowania świata naukowego. Prowadzi się szereg badań nad ich wykorzystywaniem w leczeniu i niwelowaniu objawów wielu schorzeń, dolegliwości i chorób. Jednakże na dzień dzisiejszy brak jednoznacznych wyników, dających do prawnie wiążącą podstawę do deklarowania medycznych właściwości preparatów. Suplement diety CannabiGold nie stanowi wyrobu medycznego. Producent firma HemPoland nie może udzielić porad w zakresie ewentualnego wykorzystywania prozdrowotnego. 

Artykuł nie stanowi porady medycznej pełni funkcje informacyjną. Przed zastosowaniem preparatu zaleca się skontaktowanie z lekarzem.

pixel