Jaką butelkę do karmienia wybrać?

2018-07-12
Jaką butelkę do karmienia wybrać?

Jaką butelkę do karmienia wybrać? Do nauki samodzielnego picia świetnie sprawdza się NUK butelka FirstChoice. Najważniejszą innowacją, która odróżnia ją od zwykłych butelek jest Nuk Air system, który wspomaga zapobiegać kolkom u najmłodszych przez wyrównywanie ciśnienia wewnątrz butelki. Najmłodszy podczas ssania nie połyka powietrza, gdyż jest ono wpychane z powrotem do wnętrza butelki. Ważnym elementem jest ustnik niekapek, który sprawia, że produkt jest idealny do nauki picia, ponieważ mleko wypływa tylko podczas ssania dziecka. Wielkość jest odpowiednia dla dzieci od 6 miesiąca życia, to samo odnosi się do jej kształtu. Uchwyty są dopasowane do małych rączek, a dzięki specjalnym wypustkom butelka nie wyślizguje się podczas ssania.

Równie dobrą alternatywą dla poprzedniego produktu jest Tommee Tippee butelka ultra. Kształtem przypomina kobiecą pierś, co pomaga przy zamiennym karmieniu piersią i butelką. Ważnym elementem jest smoczek, który pozwala na równomierne picie niezależnie od kąta w jakim ustawionym jest butelka. Wyprofilowana strefa na nim reguluje przepływ powietrza i kapanie.

W procesie karmienia niezwykle istotne jest bezpieczeństwo malucha, które wiąże się z materiałami wykonania butelki. Ponadto, wybrana przez Nas trzecia opcja Canpol butelka antykolkowa nie tylko wykonana została z najwyższej jakości materiałów, ale również wyposażona została w antykolkowy zawór. Dzięki temu umożliwia ona odpowietrzanie smoczka, co w efekcie zmniejsza ryzyko powstawania kolek. Cechami tego produktu jest ochrona odruchu ssania przez malucha i prawidłowa koordynacja ssania, oddychania i połykania. Ponadto, butelki te zostały wyposażone w ciekawe, pobudzające wyobraźnię motywy.


Mogą zainteresować Cię również mleka Bebiko.
pixel