Kremy i balsamy, które nawilżą Twoją skórę latem.

2018-07-24
Kremy i balsamy, które nawilżą Twoją skórę latem.

Skóra latem wymaga odpowiedniego oraz szczególnego traktowania. Ma to związek nie tylko z dużym kontaktem ze słońcem, które wpływa na proces starzenia się skóry, osusza ją oraz może powodować stany zapalne, ale także z wodą z jezior, mórz i suchym powietrzem. W trosce o Twoją skórę proponujemy kilka kosmetyków, dzięki którym skóra nie odczuje trudów lata, będąc doskonale chronioną i odżywioną. 


Codziennie nawilżenie


Jeśli potrzebujesz czegoś delikatnego do codziennego stosowania, to proponujemy Ziaja Med Kuracja Nawilżająca Lano Balsam. Produkt działa jak bariera ochronna, która odgradza Twoją skórę przed czynnikami zewnętrznymi i pomaga zachować jej równowagę bez względu na panujące warunki. Balsam bardzo dobrze nawilża i zapobiega utracie wody, przez co Twoja skóra jest miękka, a jej odzyskaną gładkość poczujesz bardzo szybko. Zaletą tego balsamu jest jego szybkie wchłanianie się, przez co nie będzie dręczyło Cię uczucie tłustych rąk czy innych części ciała. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom, produkt ten regeneruje oraz niweluje podrażnienia, zapewniając odpowiednio nawilżoną skórę.


Balsam, który natłuści i nawilżyDobrym wyborem jest także promocyjny zestaw Oillan Emulsja natłuszczająca+Balsam intensywnie natłuszczający, w którego skład wchodzi Emulsja Natłuszczająca do kąpieli dermatologicznej, oraz balsam intensywnie natłuszczający. Kosmetyki te posiadają skład, który przeznaczony jest dla skóry suchej i narażonej na przesuszenie. Produkty te skutecznie zwalczają suchość skóry oraz łuszczenie naskórka. Obydwa z produktów zawierają w swoim składzie ciekłą parafinę, która tworzy na skórze barierę ochronną oraz zmniejsza utratę wody. Zarówno emulsja, jak i balsam doskonale natłuszczają skórę, pozostawiając ją wygładzoną i nawilżoną.


Co wybrać po opalaniu?

Jeśli Twoje ciało narażone jest na długotrwałe działanie promieni słonecznych, to warto po przyjściu do domu zastosować Cera+ Solutions balsam po opalaniu. Balsam daje przyjemny efekt chłodzenia, który docenisz, nakładając preparat na rozpaloną i suchą skórę, która stanie się odżywiona, zregenerowana i długotrwale nawilżona skóra. Zawiera on w sobie masło shea, które bogate jest w witaminę A i E i odpowiada za głębokie nawilżenie. Jest to także naturalny filtr przeciwsłoneczny.Jeśli chodzi o najmłodszych, to dobrym łagodzącym pomysłem jest Ziaja Ziajka Mleczko dla Dzieci po opalaniu. Mleczko poradzi sobie podrażnieniem i swędzeniem, które jest skutkiem przebywania w nasłonecznionym miejscu. Dziecięca skóra szybko się nawilży, a niepokojące zaczerwienienia zaczną się zmniejszać. Dużym atutem jest forma produktu, czyli spray, który niezwykle łatwo można rozprowadzić po ciele.

pixel