Świąteczne pomysły na prezent

2017-12-01
Świąteczne pomysły na prezent
Okres Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku. Przez wielu uznawany za najpiękniejszy. To czas kiedy chcemy dzielić się z naszymi najbliższymi. Spraw by ten czas był również wyjątkowy dla nich. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy propozycje wyjątkowych prezentów. Upominki nie tylko dla najmłodszych, ale także dla niej, dla niego i dla seniorów.
Dla milusińskich
Po każdej kąpieli dziecka ważne jest by szybko zostało okryte by uniknąć przewiania czy przeziębienia. Skóra maluszka jest bardzo wrażliwa i delikatna i nie chcemy okrywać go i wycierać w nieprzyjemną tkaninę która może podrażnić jego delikatne ciało. Spełniając oczekiwania rodziców i potrzeby najmniejszych zostały stworzone okrycia kąpielowe z kapturkiem z wysokiej jakościowo puszystej i miękkiej bawełny typu frotte lub welurowe. Ręczniki te mają dodatkowo kapturek podszyty warstwą materiału dla komfortu dziecka. Dzięki kapturkowi zaraz po kąpieli możemy chronić głowę dziecka przed zimnem i przeciągami. Okrycia są dostępne w dwóch
rozmiarach 100x100 cm oraz 76x76 cm. Posiadają motyw ulubionych zwierzątek dzieci.
Kocyki

Puszyste miłe w dotyku z wysokojakościowego materiału typu mikrofibry. Świetnie sprawdzają się na spacerach jak i w domu. Zalet takiego kocyka jest bez liku i można je wymieniać bez końca. kocyki są dostępne w różnych żywych kolorach przyjemnych dla oka dziecka i dodatkowo posiadają aplikacje z motywem przyjaznego zwierzątka.


Przytulanka + kocyk 

Chyba każdy pamięta z dzieciństwa swojego ulubionego pluszaka, z którym się nie rozstawał. Gdyby tak najbardziej lubionym pluszakiem stał się właśnie ten podarowany przez Ciebie? Pluszaki są wykonany z wysokiej jakości grubego pluszu i aksamitnej mikrofibry typu velboa. Idealnie nadają się do zabawy i przytulania przez najmniejszych. Miękkie i przyjemne w dotyku. Zabawka wpływa na sprawność manualną oraz ciekawość dziecka, a to za sprawą pluszowych, wystających elementów takich jak uszy, rączki, czy nosek. Wysokość takiego pluszaka wynosi 27 cm. W zestawie z pluszakiem jest dostępny kocyk, również wykonany z miękkiego i przyjemnego materiału mikrofibry. Idealnie spełnia potrzeby dziecka na spacerze i w domu. O wymiarach 75x100 cm. Cały komplet jest utrzymany w przyjemnej pastelowej tonacji. Każda zabawka jest tworzona zgodnie z obowiązującymi normami i dyrektywami Unii Europejskiej dotyczącymi artykułów dla dzieci i niemowląt.

Wesołe zabawki

W wyborze zabawek dla najmniejszych ważne jest, by pomagały w prawidłowym rozwoju dziecka. Aby wpływały na jego zdolności manualne i pobudzały jego ciekawość. Grzechotki są dobrym rozwiązaniem by zająć uwagę dziecka nie tylko w domu, ale też na spacerze. Stworzone tak, by dziecko bez problemu radziło sobie z trzymaniem jej w rączce. Bystre kolory zachęcają malucha do zabawy. Podczas Kąpieli dzieci uwielbiają sięgać po wszystko co tylko znajduje się w zasięgu ich wzroku, niestety nie zawsze są to rzeczy w pełni bezpieczne dla najmniejszych. Dlatego warto zadbać o dodatkowe atrakcje podczas tej czynności. Dobrym rozwiązaniem są zabawki stworzone specjalnie do kąpieli. Dostępne w różnych kształtach zwierzątek, czy środków transportu. Zajmują uwagę dziecka poprzez ciekawe i żywe kolory oraz stymulują koordynację wzrokowo-słuchową.Dla młodych rodziców

Młodym rodzicom najchętniej podarowało by się więcej czasu. Niestety takich możliwości nie mamy, lecz można podarować im akcesoria które pomogą im go zaoszczędzić.


Podgrzewacz elektryczny 2w1

Rodzice mają świadomość jak ważna jest temperatura podawanych posiłków dla dziecka i niejednokrotnie sprawdzają czy podawany pokarm jest wystarczająco ciepły lub nie za gorący. Świetnym rozwiązaniem może okazać się Podgrzewacz elektroniczny 2w1, który posiada funkcje podgrzania pokarmu w butelkach i gotowych dań w słoiczkach, a także podgrzanie gęstego pokarmu na parze w specjalnie dołączonej miseczce. Posiada zakres temperatur od 360C do 1000C. Funkcja podtrzymania stałej temperatury niejednokrotnie może okazać się cenna dla młodych rodziców.

Laktator

Najcenniejszym i najważniejszym posiłkiem dla małych dzieci jest mleko matki. Jest bogate w wszystkie składniki jakie potrzebuje dziecko, by prawidłowo się rozwijać i rosnąć. Jednak niejednokrotnie może okazać się, że zabraknie możliwości nakarmienia dziecka bezpośrednio piersią matki. W takim przypadku młodym mamom przychodzi z pomocą laktator czy to manualny czy elektryczny. Umożliwia odciągnięcie mleka i przechowanie go na później, kiedy dziecko będzie potrzebować posiłku.


Dla niej

Każda kobieta lubi o siebie zadbać przy pomocy kosmetyków. Ważne jest, by dobrać kosmetyki w zależności do potrzeb skóry czy włosów. Aby zwiększyć efektywność działania kosmetyku często jest ważne, by stosować całą linię. Krem na dzień, krem na noc, oraz krem do skóry oczu i ust. Pozwalają zadbać kompleksowo o skórę twarzy. Dostarczają ważnych składników dla skóry w odpowiednim wieku.Zestawy zawierające szampony do włosów, odżywki do różnych rodzajów włosów, maski zwiększające objętość to również dobry pomysł na upominek. 


Witaminy dla kobiet 

O organizm można dbać nie tylko zewnętrznie, ale i wewnętrznie. Suplementy diety dostarczają do organizmu szereg niezbędnych witamin i minerałów. Odpowiednio zbilansowany skład dla kobiet zapewnia optymalne funkcjonowanie organizmu, wspiera ponadto zachowanie zdrowia włosów, skóry i paznokci oraz likwiduje skutki niedoborów witamin.

Dla niego

Mężczyźni również lubią zadbać o siebie nie tylko w formie aktywnego fizycznego wysiłku. Ich organizm różni się od organizmu kobiet dlatego coraz częściej są tworzone specjalne linie kosmetyków dla nich.
Produkty takie jak przeciwzmarszczkowy krem do twarzy redukują zmarszczki i wygładzają skórę, szampony 2w1 dbają o całe ciało oraz włosy, natomiast zaś kremy do twarzy łagodzą zaczerwienia po goleniu, nawilżają, tonizują skórę oraz poprawiają jej elastyczność.

Witaminy dla mężczyzn

Dla mężczyzn aktywnych lub pracujących fizycznie ważne jest dostarczanie do organizmu niezbędnych witamin i minerałów. Suplement diety zawierające witaminy i minerały mogą być doskonałym źródłem witamin i minerałów dobranych tak aby wspierać prawidłowe funkcjonowanie męskiego organizmu.

Dla Seniora

Suplementy diety dla seniorów aby wzmocnić ich organizm. Często występują w formie pitnej. Dostarczają witaminy i minerały do organizmu. Dodatkowo mogą poprawiać kondycje psychiczną i fizyczną. Również likwidują uczucie zmęczenia i znużenia, które często występuje w podeszłym wieku. Niektóre z takich suplementów diety wpływają pozytywnie na pracę serca, krwiobiegu i układ nerwowy.   

Dla serca 

Regularne pomiary ciśnienia we krwi są bardzo istotne dla osób starszych, zwłaszcza dla ciśnieniowców lecz nie tylko. Osoby nie mające problemu z ciśnieniem we krwi również powinny regularnie mierzyć sobie ciśnienie by mieć stałą kontrolę. 

Bardzo wygodne rozwiązanie stanowią ciśnieniomierze nadgarstkowe są małe i bardzo praktyczne. Ciśnieniomierze naramienne z kolei są z reguły bardziej dokładne. 

Sprawdź również nasze produkty Singularis!

pixel