Złoto, srebro, miedź S.O.S dla twojej skóry

2017-11-09
Złoto, srebro, miedź S.O.S dla twojej skóry
Właściwości lecznicze pierwiastków złota, srebra i miedzi są znane nie od dziś. Lecz czy wiesz jak w pełni wykorzystać ich siłę?

Złoto
Złoto jest jednym z ultra mikroelementów znajdującym się w naszym organizmie. Cechuje się właściwości bakterio i grzybobójczymi. Już czterysta lat temu w Chinach znano jego właściwości lecznicze. Obecnie po przez nano i biotechnologii naukowcy wprowadzili cząsteczki czystego złota do kremu, tak by można je było rozprowadzić na skórze. Dzięki czemu nanocząsteczki złota docierają do podstawowej warstwy naskórka, pobudzając mechanizmy związane z systemem nawilżenia skóry. Złoto posiada właściwości opóźniania procesów powstawania zmarszczek, a już istniejące zmarszczki ulegają znacznemu spłyceniu.

Srebro
Srebro cechuje się działaniem przeciwbakteryjnym, przeciwwirusowym i grzybobójczym.Występuje jako naturalny antybiotyk, który jest łagodny, niskotoksyczny i efektywny. Cząsteczki srebra potrafią zniszczyć setki szkodliwych bakterii, wirusów i pleśni. Porównując srebro jest skuteczniejsze od antybiotyku powieważ antybiotyk potrafi zniszczyć tylko niektóre z nich. Istotną właściwością srebra jest to, że bakterie chorobotwórcze nie są w stanie uodpornić się na cząsteczki srebra, w przeciwieństwie do antybiotyku. Wyróżnia się skutecznością w leczeniu różnego rodzaju problemów o podłożu grzybiczym oraz egzemy, trądziku czy jako antyseptyk do płukania ust i mycia zębów.

Miedź
Należy do podstawowych pierwiastków śladowych, w organizmie człowieka. Jest ważnym składnikiem w procesie powstawania hemoglobiny i czerwonych krwinek. Działa wzmacniająco naczynia krwionośne, kości, ścięgna i nerwy oraz pomaga zachować odporność. Po przez swoje właściwości przyśpiesza proces gojenia się ran. Również działa bakteriostatycznie w następstwie hamuje wzrost bakterii i niszczy je. Jest niezastąpionym składnikiem tworzenia melaniny, pigmentu decydującego o kolorze skóry i włosów.

Artykułami które w pełni wykorzystują właściwości medyczne złota, srebra, miedzi są wyroby medyczne Nanobiotice linii aXonnite technology.

Nanobiotic Gold Skin Repair wyrób medyczny - jest to krem ze złotem aXonnite i fomblinem® mający na celu łagodzić stany zapalne, podrażnienia, uszkodzenia i oparzenia skóry zapewniający regenerację i ochronę antybakteryjną skóry. 
Złoto aXonnite wraz z witaminą E i kwasem hialuronowym uelastyczniają i pielęgnują skórę
Srebro aXonnite stanowi antybakteryjne zabezpieczenie, a w unikalnym połączeniu z fomblinem®, chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi, łagodzi stany zapalne skóry, takie jak np. trądzik czy atopowe zapalenie skóry.

Nanobiotic Silver Plus wyrób medyczny - ochronne, antybakteryjne srebro aXonnite z porostem islandzkim.Przyczynia się wspomagająco w leczeniu infekcji skóry o podłożu bakteryjnym oraz przy uszkodzeniach skóry takich jak: rany, skaleczenia, otarcia, ukąszenia insektów, oparzenia, odleżyny.  Stanowi terapię dla skóry potrzebując naprawy i wymagającej wsparcia. 
Srebro aXonnite pozostawione na skórze stanowi ochronną tarczę przeciwbakteryjną, dodatkowo oczyszcza i chroni skórę w miejscu podrażnienia 

Nanobiotic Copper Plus wyrób medyczny - przeznaczony do stosowania w kuracji jako preparat chroniący skórę skłonną do infekcji grzybiczych i owrzodzeń oraz regenerujący ją po przebytych uszkodzeniach. Współdziała w leczeniu skóry podczas walki z przewlekłą grzybic skóry, błon śluzowych oraz owrzodzeń, chroniąc skórę przed nieprzyjemnymi dolegliwościami.
Miedź aXonnite z eukaliptusem intensywnie przeciwdziała na zmiany skórne o podłożu grzybiczym. Cząstki miedzi aXonnite wykazują działanie pielęgnacyjne i antygrzybicze

Zgodnie z wymaganiami portalu CPNP o regulacjami Artykułi 16 (Nanonotyfikacja) rozporządzenia 1223/2009 Komisji Europejskiej nano,ateriałów aXonnite zostały przebadane na okoliczność ich cyto- i genotoksyczności. Badania zostały wykonane w Narodowym Instytucie Leków w Warszawie w Zakładzie Biochemii i Biofarmaceutyków. Badaniom zostały podane wszystkie cztery rodzaje nanocząstek: aXonnite Gold, aXonnite Platinum, aXonnite Silver, aXonnite Copper.
Wyniki Badań potwierdziły bezpieczeństwo nanomateriałów aXonnite

Artykuł nie stanowi porady medycznej pełni funkcje informacyjną. Zaleca się kontakt z lekarzem przed użyciem produktów. 
pixel