Darmowa dostawa od 300,00 zł
URIAGE woda termalna w sprayu PIELĘGNACJA SKÓRY 50 ml

URIAGE woda termalna w sprayu PIELĘGNACJA SKÓRY 50 ml

  • Woda termalna jest w 100% czysta i naturalna, pobierana bezpośrednio u źródła.

17,99 zł

brutto / 1szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena katalogowa:
Możesz kupić za pkt.
z
Produkt w magazynie w bardzo dużej ilości
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Produkt w magazynie w bardzo dużej ilości
Wysyłka
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać później, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Po zakupie otrzymasz pkt.

URIAGE woda termalna w sprayu PIELĘGNACJA SKÓRY 50 ml 

Woda termalna Uriage to produkt kosmetyczny do każdego typu skóry, dla dzieci i dorosłych. Woda termalna jest w 100% czysta i naturalna, pobierana bezpośrednio u źródła.

Produkt może być stosowany na:

  • podrażnioną skórę,
  • dermatozę, wypryski,
  • zaczerwienienia,
  • dermatozy na powiekach,
  • rumień posłoneczny i po zabiegach dermatologicznych.

Można stosować także do utrwalenia makijażu, po goleniu i depilacji, do rozświetlania i nawilżania skóry, a także podczas uprawiania sportów.

Woda termalna Uriage wspiera procesy ochronne, nawilżające, kojące i wzmacniające barierę skórną. Pomaga zredukować adhezję bakterii i regulować mikrobiom. Wspomaga działania odtwarzające barierę fizyczną skóry i procesy normalizujące barierę immunologiczną.

Uriage to izotoniczna woda, która nie narusza kształtu ani objętości komórek. Produkt w postaci sprayu.

  • Produkt przeznaczony do każdego typu skóry, dla dzieci i dorosłych.
  • Do stosowania na podrażnioną skórę, wypryski, zaczerwienienia, dermatozę ciała i na powiekach, rumień posłoneczny oraz po zabiegach dermatologicznych.

Rozpylić na skórę, pozostawić do wyschnięcia, nie wycierać.

Wody można używać:

  • po goleniu i depilacji,
  • do rozświetlania i nawilżania skóry,
  • podczas uprawiania sportów.

Składniki (INCI): Uriage Thermal Water (woda termalna Uriage), Nitrogen.

Opakowanie: 50 ml

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
URGO Sp. z o.o.Więcej
ProducentURGO Sp. z o.o.Adres: Aleje Jerozolimskie 142BKod pocztowy: 02-305Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: kontakt@pl.urgo.com
Podmiot odpowiedzialnyURGO Sp. z o.o.Adres: Aleje Jerozolimskie 142BKod pocztowy: 02-305Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: kontakt@pl.urgo.com
Kod producenta
3661434000539
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel